Zespół - to dla nas podstawowa część tego projektu, tworzenie czegoś w fajnym zespole jest unikatowe i daje wiele satysfakcji!

Tomek Romanowski

Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego

Można powiedzieć legenda wśród wrocławskich żeglarzy :) Przez lata związany z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Rozwoju Żeglarstwa i Wrocławskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim. Wyszkolił i przeegzaminował niezliczoną liczbę żeglarzy i bardzo wielu instruktorów żeglarstwa. Cieszy się największym autorytetem wśród naszych instruktorów, stąd pełni u nas funkcje Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego.

Paweł Borowski

Instruktor i Egzaminator w Szkoleniach Motorowodnych

Wieloletni Starszy Inspektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu. Nasza encyklopedia w przepisach śródlądowych. Jest z nami od początku naszych szkoleń motorowodnych.

Magdalena Greźlikowska

Instruktorka Żeglarska i Motorowodna

Od wielu lat związana z wrocławskim żeglarstwem i motorowodniactwem. Mega pozytywna i fachowa, za sezon 2021 była najlepiej ocienianą (przez kursantów) instruktorką motorowodną pośród naszych instruktorów! Jest w gronie osób, które mają największy wpływ na nasz program szkolenia! Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Licencja na holowanie narciarza i innych obiektów pływających, Radiooperator SRC, mil na morzu też za sobą zostawiła, ale kto by to liczył ;) dodatkowo Pilot Paralotni i umie też zrobić naleśniki :)

Filip Widuliński

Motorowodniak i żeglarz - z wodą związany od 1994 roku. Nieustannie podwyższający swoje kwalifikacje - Motorowodny Sternik Morski, Licencja Holowanie Narciarza i Innych Obiektów Pływających, Jachtowy Sternik Morski, Kurs STCW (Basic Safety Training). Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej. Stara się koordynować całość tego projektu :)

Marta Wojnar

Od kilku lat regularnie pływa i bierze udział w wydarzeniach żeglarsko - motorowodnych. W firmie koordynuje czynności administracyjne, logistyczne i finansowe, regularnie koresponduje z Ministerstwem Sportu :). Robi to wszystko, czego nie widać na pierwszy rzut oka, a bez czego nasza firma nie mogłaby funkcjonować :) No i jako współautorka tego projektu, znosi wszystkie trudności związane z prowadzeniem firmy :) Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, Licencja na Holowanie Narciarza i Innych Obiektów Pływających, Radiooperator SRC (Rya)

Andrzej Sobuńko

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ i Instruktor Motorowodny

Andrzej tworzył Uczniowski Klub Sportowy "Latający Holender", szkolił we wrocławskim AZS-ie i legnickim „Halkosie”. W opolskim LOK-u i wrocławskim Jacht Klubie „Oświata”. Ponad to kilka lat w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Rozwoju Żeglarstwa, gdzie zdobył też uprawnienia Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ. U nas jest w ścisłym gronie instruktorów żeglarskich, którzy mają wpływ na program szkolenia. Dodatkowo jeden z najlepiej ocenianych instruktorów w Aquilo24!

Kasia Michalak

Kilka lat temu "złapała bakcyla" żeglarsko - motorowodnego i od tamtej pory wolne chwile spędza pływając i doskonaląc swoje umiejętności. W Aquilo24 odpowiada za transport, logistykę międzynarodową a także koordynację nowych projektów.

Łukasz Widuliński

Swoją przygodę z żeglarstwem zaczynał od muzyki. Wczesne lata spędził na scenach festiwali żeglarskich w całej Polsce. Piosenka żeglarska i szanty wprowadziły go w świat żagli w 1994, a właściwie w świat mazurskiego żeglowania "szuwarowo - bagiennego" :) Przez lata pasja mazurska przerodziła się w prawdziwe żeglarstwo i pozwoliła na udział w 109th Chicago Yacht Club Race to Mackinac. Jest z Aquilo24 od samego początku i dzięki temu kontynuuje swoją przygodę żeglarską i motorowodną.

Patryk Lewczuk

Instruktor Motorowodny i Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Patryk jest z nami prawie od samego początku, szkoli i pływa motorowodnie. Obecnie również mocno zaangażowany w projekt Halibuty Sailing. Jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny, instruktor sportów motorowodnych, instruktor żeglarstwa, instruktor pływania, instruktor kajakarstwa, instruktor windsurfingu. Świeży Instruktor Żeglarstwa PZŻ.

Karolina Lewandowska

Instruktorka Żeglarska

Karolina dołączyła do nas w sezonie 2021 i bardzo szybko stała się instruktorką, która poświęca bardzo dużo czasu na szkolenia żeglarskie! Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Żeglarka od wielu lat. Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny Co piszą nasi kursanci o Karolinie?: "Instruktorka kompetentna udziela dużo pomocnych uwag i wskazówek” “Dodatkowe manewry oraz podejście do żeglowania na spokojnie ;) Ciekawe przykłady z własnego doświadczenia, które zostają w głowie.” “Dobry kontakt z uczestnikami, poprawna i jasna komunikacja, dobra atmosfera i dużo przydatnych informacji praktycznych i teoretycznych.” No i jest z nami na każdym spotkaniu instruktorskim - nawet jak jest chora ;)

Adam Stankiewicz

Instruktor Motorowodny, Instruktor Żeglarski, Koordynator Szkoleń Żeglarskich

Adam jest u nas od zadań specjalnych, w każdym zespole powinien być ktoś, na kogo można liczyć, w każdej sytuacji, i który zawsze w czymś pomorze! Oprócz tego koordynuje szkolenia. Pływał w rejsach morskich z Yacht Clubem Sharks i również szkolił tam przyszłych żeglarzy. Koordynował zajęcia WF na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Motorowodny Sternik Morski, Jachtowy Sternik Morski, Radiooperator SRC

Piotr

Instruktor Motorowodny

Piotr szkoli z nami już kolejny sezon, wielokrotnie opłynął cały Wrocławski Węzeł Wodny. Co piszą o Piotrze nasi kursanci po zajęciach?: “Odważny młody instruktor zachęcający do aktywnego samodzielnego działania”, “Duże zaufanie i mega cierpliwość do kursantów”, “Aby tak dalej Panie Piotrze. Dziękuję za praktyczne wskazówki”. Oprócz tego Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski.

Kasia Witek

Instruktorka Motorowodna

Szkoli z nami od dwóch sezonów, za to bardzo intensywnie! Wielokrotnie przepłynęła cały Wrocławki Węzeł Wodny. Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, z coraz większym morskim doświadczeniem. Przez naszych kursantów doceniania za: “Jesteś fantastyczna młodą instruktorką , wniosłaś wiele w pozyskanie dla mnie wiedzy”, “super, nauka pływania na wodach głębokich na 30 cm na pewno nie pójdzie w las :D” W tym sezonie również praktyka instruktorska w szkoleniach żeglarskich pod okiem naszego Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego :)

Leszek Warchoł

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ Instruktor Motorowodny

Leszek jest z nami od początku w szkoleniach żeglarskich! Wysoko stawia poprzeczkę podczas egzaminów. Czasem również szkoli, a ceniony przez naszych kursantów jest przede wszystkim za spokój, opanowanie, zaplanowanie i dokładność we wszystkich manewrach. Jest u nas również w ścisłym gronie osób odpowiedzialnych za cały program szkolenia żeglarskiego. No i mocno wspiera cały projekt Aquilo24 nie tylko dobrym słowem :) Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny,

Jarosław Pawlik

Instruktor Żeglarstwa PZŻ; Instruktor Motorowodny PZMiNW; Kapitan Jachtowy i Motorowodny

Jarek pojawia się u nas na szkoleniach żeglarskich od 2021 roku, jest również w gronie osób, które mają wpływ na program szkolenia żeglarskiego. Dodatkowo realizuje projekt rejsów morskich pod marką "Z Wiatrem". Jest również w trakcie szkolenia instruktorskiego w RYA (Royal Yachting Association).

Bartosz

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Motorowodny

Bartek jest z nami zarówno w szkoleniach żeglarskich jak i motorowodnych prawie od samego początku. W morskich przygodach spotkacie go w projekcie The Wind Finders. Co piszą nasi kursanci o Bartku?: Genialny sposób przekazywania informacji, na wszystko spojrzałam inaczej i wiele spraw się nagle rozjaśniło :) Bartek fajnie odnosi się do "patentów" innych instruktorów - nie krytykując, tylko omawiając, dlaczego ten konkretny manewr on wykonałby inaczej i dlaczego. Za to ogromny plus!!! Ode mnie szóstka z plusem dla Bartka!” Od 2022 roku również armator pięknego jachtu Hygge.

Janusz Krzywiecki

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Dołącza do nas w sezonie 2022. I mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli umieścić tu pierwsze wpisy z naszych ankiet ewaluacyjnych :)

Jan Kozdrowski

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Dołącza do nas w sezonie 2022. I mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli umieścić tu pierwsze wpisy z naszych ankiet ewaluacyjnych :)

Mariusz Opałka

Instruktor Żeglarski

Dołączył do nas w sezonie 2022. Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny. Instruktor w procesie szkolenia, prowadzi u nas część zajęć pod okiem Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego!

Oskar Melon

Instruktor Motorowodny

Dołączył do nas w sezonie 2022. Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Radiooperator SRC (RYA) Swoje morskie doświadczenia zdobywa pod okiem Bartka i The Wind Finders.

Agnieszka Wojnar

Pomaga organizować pracę biura i nadrabia zaległości ze zdjęciami :)

Krzysztof Kazuła

Czarodziej od silników

Krzysztof dba o to, żeby nasz sprzęt był regularnie serwisowany i naprawiany. Przez co nasz kalendarz może być szczelnie wypełniony, bo sprzęt nie zawodzi :) Swoją przygodę z silnikami i mechaniką miał również w rajdach samochodowych!

Emilia Wiatr

Instruktorka Żeglarska (Nauczyciel Żeglowania PZŻ)

Dołącza do nas w sezonie 2022. I mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli umieścić tu pierwsze wpisy z naszych ankiet ewaluacyjnych :)

Antoni Piałucha

Instruktor Żeglarstwa

Dołącza do nas w sezonie 2022. I mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli umieścić tu pierwsze wpisy z naszych ankiet ewaluacyjnych :) Jachtowy Sternik Morski; Motorowodny Sternik Morski; Radiooperator SRC

Bartłomiej Kalisz

Instruktor Żeglarstwa

Bartek jest związany z żeglarstwem już od ponad 10 lat. Wywodzi się z wodnego środowiska harcerskiego. Swoje umiejętności szlifował jako instruktor i wachtowy na rozmaitych wodnych obozach i eventach harcerskich. Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny Dołącza do nas w sezonie 2022. I mamy nadzieję, że już nie długo będziemy mogli umieścić tu pierwsze wpisy z naszych ankiet ewaluacyjnych :)
Email
kontakt@aquilo24.com
Telefon
+48794180592
Adres portu
Osobowicka 70,
51-008 Wrocław
crossmenu